menü resmi

Ahrefs Backlink Sorgulama Aracı

Web sitelerinin arama motoru optimizasyonu sürecinde ilk sayfalarda çıkmak için başvurdukları yöntemlerden biri olan link inşası, özellikle page raund değeri yüksek olan sitelerden alındığında oldukça işe yarayan bir durumdur.

Ancak sitenize link veren ya da sitenizden link verdiğiniz sayfalar geçerliliğini yitirdiğinde ya da zararlı bir siteden backlinkler almanız durumunda sayfa değeriniz düşecektir.

Zararlı Linklerden Nasıl Kurtulabilirsiniz?

Zararlı backlinkler, sitenize zarar verir ve bu durumun kontrol altına alınması gerekir. Sayfa değerinizin yükselmesi için Ahrefs backlink sorgulama aracı size kırık linklerin ortadan kaldırılması ve sitenizin otomatik bu linkleri aldığında reddetmesi için yardımcı olacaktır.

Bu aracı ücretsiz olarak 5 link için, ücretli olarak da sınırsız link için kullanabilirsiniz. Oldukça basit bir kullanım şekli olan bu aracı tüm webmasterlar kullanmaktadır. En çok tercih edilen backlink sorgulama aracı olan Ahrefs, tüm dünyada popülerdir ve ülkemizde de sık sık kullanılmaktadır.

SEO optimizasyonunuz başarılı olsa bile, negatif SEO etkisi veren zararlı backlinklerin sisteme düşmesi 10 gün ile 1 ay arasında sürmektedir.

Ahrefs Backlink Sorgu için bağlantıya tıklayınız.

Editör Seçimi: Google En Çok Nelere Dikkat Ediyor?

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle