menÌ resmi

BoomBox Türkçe Dil Dosyası

BoomBox Türkçe Dil Dosyası arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere BoomBox Viral WordPress temanın Türkçeye çevrilmiş dil dosyasını vereceğim. Biliyorsunuz ki tema Onedio tarzında ve Onedio tarzı siteler kurmak için oldukça uygun. Tema görünümü ve Onedio tarzında olduğundan gündemde ve çok tercih edilen bir tema. Fakat dezavantajı İngilizce olması ve çevirisinin biraz zor olması. Bu yüzden sizlere bugün BoomBox Temasının Çeviri dosyasını, yani BoomBox temasının Türkçe halini vereceğiz. Temanın Türkçe halini verip öyle bırakmayacağız. Baştan sona Türkçe halini vereceğiz, yani eklentilerin bile Türkçe halini.

Biliyorsunuz ki TemadaZombify diye bir bölüm var, çok işlevsel ve hoş bir bölüm, sizin sitenizi farklı kılacak bir bölüm, fakat Türkçe değil! Hiç sorun değil doğru yerdesiniz. BugünZombify eklentisinin de Türkçe halini sizinle paylaşacağız.  Sizler de bundan istifade etmiş olacaksınız. İşteBoomBox Türkçe, İşteZombify Türkçe!

BoomBox Türkçe Dil Dosyası( BoomBox Türkçe po ve mo Dosyası)

BoomBox Temasının Türkçe Dosyasınıburadan indiriniz. BoomBox Türkçe Dilini indirdikten sonra, FTP veya Dosya Yöneticinize Hosting panelinize girin.  Tema dosyanızın language bölümünü bulun, bulamazsanız şu yolu takip edin; wp-content/ themes/ boombox/ languages/ indirdiğiniz BoomBox Türkçe dosyasını Languages klasörünün içine atınız. Yani Languages klasörünün içindeBoomBox tr_TR.po ve tr_TR.mo dosyaları bulunacak. İşlem tamamdır, artıkBoomBox Temanız Türkçedir.

BoomBox Zombify Türkçe Dil Paketi(Zombify Türkçe po ve mo Dosyası)

BoomBox Zombify Türkçe Çeviri Dosyasını buradan indirin. Dil dosyalarını indirdikten sonra rar’dan çıkarın. FTP veya Dosya Yöneticinize Hosting panelinize diğer bir ifadeyle Cpanele girin. Daha sonra dosya yöneticinizin wp-content / plugins / zombify / languages konumuna rar dan çıkarttıktan sonra indirdiğiniz tr_TR.po ve tr_TR.mo dosyalarını yükleyin. Zombify eklentiniz artık Türçe, Zombify Türkçeleştirme işleminizin bitmiştir.

Bugün Zombify eklentisi de dahil olmak üzere Zombify temasının Türkçeleştirilmiş dosyalarını sizlerle paylaştım. Zamanla kırılan linkleri yorum kısmından bana bildirebilirsiniz. Dilerseniz İş ve Dış Seo hakkında bilgi almak için bu makaleme de göz atabilirsiniz. Destek için bu makaleyi lütfen paylaşınız. İyi günler…

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@ilhan -
2018-11-10 22:49:35

Dosya silinmiş. Tekrar yükleyebilir misiniz?

@Taban Puan -
2018-09-18 21:12:29

teşekkürler alan yorum atmadan kullanıyor ama ben atayım dedim,

@Kedici -
2018-06-15 01:58:25

Adamsın adam :))

@Ömer yıldırım -
2018-03-29 12:16:50

Merhaba; Dosyaları atmama rağmen dil değişmedi..

Yorum Ekle
© 2018 blogcan.org Tüm Hakları Saklıdır.
Hamileyken dikkat edilmesi gerekenler - Hamilelik