menü resmi

Call Of Duty İndir-Call Of Duty Pack Yama İndir

İndirme Duty Of Call – Of Call Duty Pack Yama İndir

Call Of Duty İndir-Call Of Duty Pack Yama İndir haydi Calla Of Duty oyna. Activision‘un en başarılı oyunlarından Call Of Duty serisi ‘nin oldukça büyük bir oyuncu kitlesi var. Call Of Duty 2 ile kullanıcılara sunulan multiplayer desteği ile oyun çok daha zevkli bir hale gelmekte. Ülkemizde Counter-Strike oynayan kadar CoD2 oynayan olmasa da yurt dışında çok fazla oynandığını biliyorum.

Ancak oyunu online oynayabilmek, lag ile karşılaşmamak ve daha bir çok işlemi yapmak için bir yamaya ihtiyacınız var. 37 MB‘lık bir boyuta sahip olan bu yama sayesinde CoD 2‘yi sorunsuz bir şekilde online oynayabilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın. Bu arada ülkemizde ki en başarılı Call Of Duty 2 sunucuları ‘na sahip Oynasana.Com’u tavsiye ederim.

Call Of Duty oyunu yıllardır bir çok bilgisayar oyuncusu ve İnternet cafeler tarafından oldukça çok tercih edilen bir oyun olmasına rağmen, oyun günümüzde de güncelliğini koruyor. Yerinde gelen güncellemeler ve değişimlerle oyuncularına büyük bir zevk sunuyor. Geçilen bölümler ve level’ler kullanıcıları zorlasa da oyun kendini sevdirmeyi başarıyor. Oyun güzel olsa da sizlere oyunları çok fazla oynamamanızı öneriyorum, her şeyin fazlası zarar olduğu gibi. Call Of Duty oyununun fazlası da zarar olacaktır.

Call Of Duty İndir-Call Of Duty Pack Yama İndir bu makalemizle birlikte Call Of Duty oyununu ve yamasını indirebilirsiniz.

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle
© 2018 blogcan.org Tüm Hakları Saklıdır.
Hamileyken dikkat edilmesi gerekenler - Hamilelik