menü resmi

Benzer İçerikler Eklentisi, Contextual Related Posts

Benzer İçerikler Eklentisi, Contextual Related Posts birçoğumuz site kurarken sayfalar arası dolaşım isteriz. Bunun içindir ki bu dolaşımı artıran eklenti Contextual Related Posts eklentisi. Yani Benzer içerikler eklentisi Türkçe çevirisidir. Bugün Webmaster ve WordPress kullanıcıları için oldukça faydalı bir eklenti daha sunacağım; benzer yazılar eklentisi. Bu eklenti; eklediğiniz her içeriğin sonuna, daha önce o içerikle bağdaşan başka yazılarınızın linklerini ekliyor. Kaç tane olacağını siz belirliyorsunuz. Asla bir yavaşlatmak yapması söz konusu değil. Oldukça basit ve kullanışlı. Eğer dilerseniz sadece belirli kategorilerdeki yazılar için aktifleştirme işlemini yapabiliyorsunuz. WordPress related posts(benzer yazılar) eklentisini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Benzer içerikler eklentisi wordpress ve bir webmaster kullanıcısı için olmazsa olmaz bir eklentidir. Çünkü sitemize hit gelmesi için sayfalar arası dolaşımın önemi oldukça büyüktür. Bunu bazı temalar otomatik olarak yapıyor. Yani tema ücretli bir tema ise bu özelliği tema özelliklerine dahil ediyorlar. Bu özellik bazı ücretsiz temalarda da bulunabiliyor. Ücretsiz güzel Worpress temalarına göz atmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Şimdi sizlere vermiş olduğum eklenti indirme adresi sizleri eklentinin orjinal sayfasına götürecektir. Eklentiyi zip olarak ftp aracılığıyla yükleyebileceğiniz gibi, eklenti ismini de wp paneliniz den eklenti yükle/ara bölümünden eklenti ismini arayarak, eklenti indirme sayfasına ulaşmış olursunuz.

Contextual Related Posts İndirmek İçin Tıklayın

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle