menü resmi

Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu sizin dolgun ve çekici dudaklara sahip olmanızı sağlayan estetik operasyonudur. Günümüzde kadınların en yaygın olarak yaptırdığı operasyon dudak dolgusudur. Dudaklara ve ağız çevresine gerçekleştirilen bir çok dolgu bulunmaktadır. Bunlar kısaca Termal dolgu,

Hyaluronik dolgu, Permalip dolgu ve Silikon dolgudur. Her biri güzelliğinize güzellik katar ancak en çok kullanılan ve hekimlerin en çok önerdiği dolgu türlerinden bahsedelim.

Dudak dolgusu

Hyaluronik dolgu dediğimiz operasyon tamamen asit ve benzeri maddeleri içeren bir operasyondur.

Termal dolgu ise dudak ve ağız çevresine enjekte edilen termal maddelerden oluşmaktadır. Bu iki şekilde de dudaklarımızın hacmi artar ve daha iyi görünüme sahip oluruz.
Dudakları dolgunlaştırmak, kendimize olan güvenimizi tazeleyeceği için her kadının minimal düzeyde yaptırmasını tavsiye ederim.

Dudak dolgusu aynı zamanda dudak çevremizde bulunan kırışıklıkları ve ince çizgileri yok edecektir. Genel sağlık durumu stabil olan tüm bireyler için uygun bir operasyondur, herhangi ek işlemlere ihtiyaç olmadığı için birkaç saat içinde dolgun ve güzel görünüme kavuşabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Diğer estetik operasyonlarında olduğu gibi dudak dolgunlaştırma operasyonunda da mutlaka uzmanı ile çalışmalısınız. Varsa alerjiniz, kullandığınız ilaçlarınız, tıbbi geçmişinizden hekiminize bahsetmelisiniz. Diyabet ve sigara komplikasyona sebep olacağı için en ufak detayı dahi hekiminize anlatın.
Dudak dolgusu operasyonunun bir de psikolojik tarafı vardır tabi, eğer psikolojik bir buhran içerisindeyseniz hekiminiz sizi uyaracaktır.

Şimdi başlayalım:

Önce yüzünüzün genel yapısına göre dudak tasarımı çizilir, yüzünüze tam olarak uygun halde çizilen tasarımı eğer siz de onaylarsanız dolguya başlanır. Bu operasyon ile birlikte dudak kenarlarından aşağıya doğru sarkmalar var ise onlar da tedavi edilecektir.

Öncelikle dudağınıza sürülecek olan anestezi krem sayesinde operasyonu acısız geçireceksiniz. Dolgu maddesi enjekte edildiği bölge de şişmeye sebep olacağı için mutlaka anestezi yapılmalı. Ayrıca merak etmeyin hem anestezi maddesi hem dolgu maddesi tamamen doğal olacağı için herhangi bir spekülasyona sebebiyet vermeyecektir.

Dudağınıza, ince uçlu enjeksiyon ile enjekte edilen dolgu maddesi sayesinde istenildiği kadar hacim verilebilir. Ortalama 10 ile 25 dakika arası süren çok basit ve ağrısız bir operasyondur. Operasyon sonrası cazibeniz artacak ve kıvrımlar daha belirgin olacağı için azıcık ağrısa dahi kabulümüzdür.

Eğer dudağınızı fazlasıyla doldurtacaksanız, size hemen öneride bulunmak isterim. Kesinlikle ama kesinlikle yüzünüze uymayan ve ultra şişlikteki dudakların hiçbir cazibesi yoktur. Aksine sizi çirkin göstereceği için tamamen mutsuzluğa sebebiyet verecektir.

En seksi dudaklar, hafif dolgun, kıvrımları belli olan dudaklardır. Bu sayede daha mutlu, daha genç, daha enerjik ve daha sexi görünebilirsiniz.

Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu fiyatları bölgeden bölgeye, hekimden hekime ve isteklerinize göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama bir fiyat arıyorsanız eğer, piyasa da 300-2000₺ arasında fiyatlara dolgu yapan hekimler karşımıza çıkmaktadır.

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle
© 2018 blogcan.org Tüm Hakları Saklıdır.
Hamileyken dikkat edilmesi gerekenler - Hamilelik