menü resmi

En İyi Webmaster Programları

Webmaster Programları yani Webmasterların kullandığı genel olarak programlar, yani web tasarım olsun, logo tasarım olsun, ftp programı olsun bu tarz programları sizlerle tanıştıracağım. Genel olarak çok işe yarayan ve bilinmedik programları sizlere sunacağım. Listede olanlar ile tanışıklığınız elbet vardır.

Sitelerinizin kusursuz olması için bazı programlara ihtiyaç olduğu gerçeği her zaman karşınıza çıkmaktadır. Sizler için derlediğimiz en iyi webmaster programları birçok konuda yarar sağlayacaktır. Hem tasarım da hem yazılım gibi alanlarda beklentileriniz karşılanırken görsel alanda kendinizi bir adım ileriye taşıyarak sitelerinizin gelişimlerine katkı sağlayacaksınız.

Domain Name Analyzer

Sitelerinizin ziyaretçi sayısını arttırmak ve markanızın ön plana çıkarmak için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biridir. Günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kolay bir yapısı olması da tercih edilen en önemli özelliği olmaktadır.

Google Web Designer

Görsel kod arayüzü olarak bilinen programda çizimler yapabilirsiniz. Genel olarak mimarların tercih ettiği bir program olsa da 3D görsellerinde ön plana çıkmayı başarmıştır.

Adobe Dreamweaver CC

Kodlardan veya sistemlerden anlamam diyorsanız program sizlere fazlasıyla katkı sağlayacaktır. İçermiş olduğu kalıplar ile birlikte kolayca site tasarımı oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde bu işlemi yapabilirsiniz.

HTMLPad

Text editörü olarak da bilinen yazılım içerisinde dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz. HTML, CSS, JavaScript, XHTML gibi programların dillerini kolaylıkla algılamaktadır. Yapmak istediğiniz yazılımları program sayesinde yapabilirsiniz.

NotePad++

Aslına bakarsanız en iyi webmaster programları arasında adından direk olarak anlaşılabilecek programlardan biridir. Yazılım alanında beklentilerinizi karşılarken kolay bir şekilde hizmet etmektedir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen programın içerisinde HTML, PHP, ASP, SQL, Pascal, Perl, Python, Fortran, NSIS, Java gibi program dillerini desteklemektedir.

Rapid SEO Tool

Anahtar kelimelerin kullanımına ve yoğunluğuna yardımcı olan Rapid SEO Tool hem acemi hem de profesyonel webmasterların kullanabileceği bir program olma özelliği taşımaktadır. Günümüzde birçok site yöneticisi ve webmaster program sayesinde anahtar seçimlerini ve yoğunluğunu takip etmektedir.

CoffeeCup Sitemapper

Sitelerinizin arama motorlarında ki gelişimleri, yükselmeleri fazlasıyla önemlidir. CoffeCup Sitemapper programı arzu ettiğiniz bu hizmeti sizlere sunmaktadır. Program içerisinde rakiplerinizin analizini bile yapabilirsiniz. Yönetmiş olduğunuz sitelerin yükselişlerini ve sıralamada nereden nereye geldiğini öğrenebilir ve ipucular ile kendinizi daha geliştirebilirsiniz.

Filezilla

Güvenliğin son derece yüksek olduğu Filezilla en iyi webmaster programları arasında kendisinden epey söz ettirmiştir. İndirme, dosya transferleri gibi birçok işlemi bir program üzerinden yapabilmenize imkân tanımaktadır. Kolay bir kullanımı olması ile de kendisini daima vazgeçilmez kılmıştır.

BlazeFTP

Kullanmış olduğunuz FTP programlarından sıkıldığınız anada BlazeFTP kullanabilirsiniz. Dosya veri akışlarını, indirmeleri ve daha birçok işlemi kolay bir sistem üzerinden yapmanızı sağlamaktadır. Program kendi içerisinde yüksek güvenlik ile hizmet vermektedir. Herhangi bir kötü yazılıma denk gelmemektesiniz.

FTPVoyager

Geliştirilmiş program içerisinde siteniz ile dosya alışverişinin daha kolay bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Dosya gönderme, indirme işlemlerini yüksek güvenlik ile yapmanızı sağlamaktadır. Günümüzde birçok webmasterın kullandığı programlar arasında da yer almaktadır.

Editör Seçimi: Site Hızının SEO Açısından Önemi (Hız ve Seo)

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle