kisilik-bozuklugu

Kişilik Bozukluğu

Kişilik Bozukluğu Hakkında Bilgi Kişilik Bozukluğu, bir kişinin kimlik olarak birden fazla karaktere bölünebilme durumlarında ortaya çıkmaktadır. Sürekli olarak farklı karakter özelliklerini gösteren bu kişiler, tam bir kişilik elde edememelerinden dolayı dışarıdan... Devamını oku »
oksurukten-kurtulmak

Öksürükten Kurtulmak

Öksürük Öksürük genellikle kış aylarında ortaya çıkan ve soğuk algınlığı sonrasında karşımıza çıkan rahatsızlıklardan bir tanesidir. Öksürük aslında nefes yollarımızda oluşan tıkanıklığı sökmek ve dışarı atmak için vücudumuzun verdiği bir tepkidir. Vücudumuzun... Devamını oku »
horlamadan-kurtulmak

Horlamadan Kurtulmak

Horlama Horlama sorunu birçok insanın başına gelen oldukça rahatsız edici rahatsızlıklardan bir tanesidir. Genellikle horlama sorunu olan kişiler bu rahatsızlığının farkına uykuda oldukları için farkına varmazlar. Genellikle beraber uyudukları, eşler, oda arkadaşları... Devamını oku »
Çocuklarda Parmak Emme Nedenleri

Çocuklarda Parmak Emme Nedenleri

Çocuklarda Parmak Emme Nedenleri Çocuklarda görülen parmak emme alışkanlığını 1 yaşına kadar çok normal görülmesi gereken bir durumdur. Bu durum çocuklarda çok sık görülen bir durumdur. 1 yaşından sonra çocuğunuzun parmak emme... Devamını oku »
Dudak Morluğuna Ne iyi Gelir

Dudak Morluğuna Ne iyi Gelir?

Dudak Morluğuna Ne iyi Gelir? Dudak Morluğuna Ne iyi Gelir sorusunun cevabını bugün burada öğreneceksiniz. Bazı insanlar dudaklarının mor görünmesinden şikayetçidir. Özellikle bayanlar dudak morluğunu ister istemez kafaya çok takarlar. Dudak morluğunun... Devamını oku »
Kolestrol Düşüren Bitkiler

Kolestrol Düşüren Bitkiler: Kolestrol için domates

Kolestrol Düşüren Bitkiler: Kolestrol için domates Kolestrol Düşüren Bitkiler Kolestrol için domates daha fazlası için okuyun. Uzun yıllardır likogen üzerinde araştırma yapan Avustralyalı bilim adamları yaptıkları araştırmanın sonuçları analiz ettiler. Çıkan sonuca... Devamını oku »
Bittgebete für unsere kleinen Muslime

Bittgebete für unsere kleinen Muslime

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم Bittgebete für unsere kleinen Muslime Bittgebete für unsere kleinen Muslime. Alles Lob und aller Preis gebührt Allah Alleine, und Seine zahllosen Segen seien auf dem letzten Propheten Muhammad, Salla... Devamını oku »
citroen-c3-picasso-ozellikleri

Citroen C3 Picasso Özellikleri

Citroen C3 Picasso aracının en büyük tercih sebeplerinden bir tanesi araçlarının tasarruflu olması, mekanik ve elektronik açıdan sağlam olması. Citroen, hepimizin bildiği Peugeot ile kardeş bir firma. Fransa’da aynı yerde üretiliyorlar hatta... Devamını oku »
Gizli Numarayı Engelleme (Türk Telekom-Turkcell-Vodofone)

Gizli Numarayı Engelleme (Türk Telekom-Turkcell-Vodofone)

Bir çok kişiyi rahatsız eden bir durum olan, gizliden gelen aramalar ben gibi bir çok kişiyi rahatsız etmiştir. Kimi zaman şaka uğruna, kimi zaman dalga, kimi zamanda gereksiz arama uğruna, konu olan... Devamını oku »
KPSS Lisans Coğrafya Konuları

KPSS Lisans Coğrafya Konuları

KPSS Lisans Coğrafya Konuları ÖSYM kurumu tarafından yapılacak olan KPSS Lisans Sınavına dahil Coğrafya Lisans Konularını sizin için hazırladık. Genel Kültür testi bölümün de bulunan Lisans Coğrafya testinde toplam olarak 18 soru yer... Devamını oku »