menü resmi

Geometri Dersi Önerilen Youtube Kanalları

Geometri Dersi Önerilen Youtube Kanalları

Geometri Dersi Önerilen Youtube Kanalları bu makalemizde paylaşıldı. İncelenen kanallar en iyi en güzel olarak sıralı bir şekilde sizlere sunuldu. Geometri dersinin alanın da iyi ve güzel olduğu Youtube kanallarını inceledik ve sonuçlara göre ders ders youtube kanallarını sıraladık. Bir çok aday anlamadığı veya öğrenmek istediği konuyu öğrenmek için Youtube platformuna ihtiyaç duyar. Bu doğal ihtiyacın neticesinde de en iyi ders çalışma kanalları hangisi sorusu ortaya çıkar. Peki hangi kanallar ders çalışmak için daha iyidir. Hangi Geometri kanalı daha iyi ve güzel anlatmaktadır. Bu soruların cevabını bu makalede bulacaksınız. İşte Geometri Dersi için Önerilen Geometri Youtube Kanalları;

Geometri Dersi Çok Önerilen Youtube Kanalları

Geometri dersi kimi öğrenciler için zor bir ders olsa da yapılamayacak bir ders değildir. Geometri ders YKS sınavında YKS Matematik bölümünde soru çıkarmaktadır. Geometri dersinin puan ağırlığı yüksektir, soru yapıldığı taktirde çözen adaya güzel puan katkısı sağlar. Bu yüzden Geometri dersini çalışmayı ihmal etmeyiniz. İster kitaptan ister youtube kanallarından olsun, çalışın. Bu ilgiye göre bugün sizlere Youtube Geometri Kanallarını yani çok önerilen geometri youtube kanallarını liste halinde paylaşacağız. 

1-Hocalara Geldik: İlk sırada Hocalara Geldik Geometri Kanalı var. Kanal öğrencilere ücretsiz, video çekimler yapan bir youtube kanalıdır. Konu anlatım, soru çözüm, rehberlik, vb. konulardaki ücretsiz videolar üretir. Hocalara Geldik kanalı, Geometri konusunda oldukça isabetli bir kanaldır. Geometri konusunda lise ve üniversiteye hazırlık aşamalarında yayınlar yapar.

2-Şenol Hoca: İkinci sırada ise Matematik ve Geometri konularında adeta uzman olan değerli bir hocamız olan Şenol Hoca Geometri Kanalı bulunmakta. Adeta geometriyi de aynı matematik gibi kolay bir şekilde işler, pratik yollar üzerinde çalışır. Hocamızın ders anlatışı akıcıdır. Geometriyi sevdirir, işlevsel halde anlatır. Hocamızın matematik ve geometri üzerine soru bankası yayınları mevcuttur.

3-Ekol Hoca: Üçüncü sırada ise Ekol Hoca Geometri Kanalı konumlandırılıyor. Hocamız Geometri Konu Anlatımları, Soru Çözümleri, Çıkmış Sorular, Çalışma Kitapları, Özel Sorular ve Stratejileri ile öğrencilerine destek olmaktadır. Hocamızın kendi sitesinde sırasıyla konuları işler. Hocamız yine lise, KPSS gibi üniversiteye hazırlıkta öğrencilere yardımcı olacak yayınlar yapmaktadır.

4-Geomatri: Son sıra da yani 4. sırada ise Geomatri adında Geometri Kanalı bulunmakta. Hocamız daha çok ortaokul düzeylerine videolar yayınlamaktadır. Ama geometri konuları mevcuttur. Az da olsa üniversite düzeyinde yayınlar yapmaktadır. Ders işleyişini Şenol Hocamız gibi yapmaktadır.

Dilerseniz Matematik Dersi Önerilen Youtube Kanalları makalesine de göz atabilirsiniz…

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle