menü resmi

Google Link Reddetme Aracı Nasıl Kullanılır?

Google Link Reddetme Aracı Nasıl Kullanılır. Tüm dünyanın web yayıncılığı konusunda en çok önemsediği konulardan olan SEO, başarılı bir şekilde uygulansa bile, zararlı backlinkler negatif SEO etkisi yaratacaktır.

Bu etkilerin önüne geçmek için ihtiyacınız olan temizliği, Google link reddetme aracı sayesinde yapabilirsiniz. Web yayıncılarına en iyi desteği sunan Google hizmetlerinden olan bu araç, kolay kullanımı ve hızlı çözümleri ile tüm sistemlerde çalışmaktadır.

Link Reddetme Aracı Nasıl Kullanılır?

Negatif SEO çalışmalarına engel olacak olan backlinklerinizi Ahrefs benzeri araçlarla tespit ettikten sonra, her biri bir satırda olacak şekilde txt uzantılı olarak bir not defterine alt alta yapıştırmanız gerekecektir. (Kolay bir şekilde kullanabileceğiniz disavow-links bölümünden birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.) Özellikle zararlı backlinklerinizden oluşan txt uzantılı dosyalarınızı sisteme göndererek, backlinklerinizi yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz bu linklerin arama motorlarına düşmesi 10 gün ile 1 ay arasında değişmektedir.

Birçok kişi gibi siz de Google link reddetme aracı ve Ahrefs uygulamasını kullanarak, SEO için negatif etkilerden uzak durabilirsiniz. İstenmeyen linklerden uzak durmanız için kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bu araçlar, size yardımcı olacaktır.

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle
© 2018 blogcan.org Tüm Hakları Saklıdır.
Hamileyken dikkat edilmesi gerekenler - Hamilelik