menÌ resmi

Google’de Hızlı İndex Nasıl Alınır Google Gibi Getir Sağlıklı mı?

Google’de Hızlı İndex Nasıl Alınır ? Kendi yaptıklarımı ve nasıl google’de hızlı index aldığımı hatta anında 32 saniye gibi kısa bir sürede ilk sayfada çıkabilirsiniz sizlere bunlardan bahsedeceğim.

İlk olarak her zaman ama her zaman söylediğim gibi. Özgün makale üretin, özgün olun bu size bir şey kaybettirmez aksine daha çok şey kazandırır. Geçelim anlatıma;

İlk öncelikle indexlenmek için bir çoğumuzun bildiği veya bilmediği gibi yazmış olduğumuz makaleyi “Google gibi getir” yaparak google de anında indexlenmesine yardımcı olabiliriz.

Bu “Google gibi getir” ne oluyor diyor iseniz. Google’nin kendi geliştirmiş olduğu bir sitedir ayrıca güvenilir ve iş görücüdür. Lakin bunu sık yapmanız google tarafından spam algılanabilinir, google botları sitenize bir zaman sonra uğramaz hale gelebilir. Sık yapmamanızı öneriyorum.

Daha Sağlık Yöntem İse Şudur;

Aşağıda vermiş olduğum linkten siteye girip öncelikle kendi makalenizin veya sitenizin URL ve etiketlerini hangi kelimelerde cümlelerde google de indexlenmesini istiyorsanız hemen altındaki yorumlar kısmına yazmanız ardından sitenizin index almasını beklemeniz gerekiyor.

Örnek makale olarak Google’de Hızlı İndex Nasıl Alınır  isimli makalemizden yani bu makaleden yola çıkarak örnekleri göstereyim.

  • İlk önce yazmış olduğum makaleyi URL kısmını kopyalayıp “Bu siteye” girip resimdeki gibi URL yazan yere URL linkinizi yapıştırın.
  • Daha sonrasında makalenizde yazmış olduğunuz “Anahtar Kelimeleri” sitenin URL kısmının altındaki “YORUMLAR” kısmına yapıştırın.
google hızlı index

google hızlı index

(Bonus: Ayrıca google de indexlenmiş bir içeriğinizi silmek istediğinizde bu kısmı kullanabilirsiniz. İçerik silmek butonuna tıklamak ve silmek istediğiniz makalenin bağlantısını url kısmına yapıştırmak yeterli olacaktır.)

  • Daha sonrasında “Adres Ekle” butonuna basarak bir sonraki ve son işlemi tamamlayacağız.
  • Adres Ekle” Butonuna tıkladıktan sonra karşınıza tekrardan URL ve “CAPTCHA” yani robot olmadığınıza dair bir sistem gelecek. URL kısmına tekrardan makale linkini yapıştırdıktan sonra “İstek Gönder” Butonuna tıklayın.
  • Daha sonra google sizin makalenizi istek talep ettikden sonra “İsteğiniz alındı ve kısa süre içinde işlenecek.”  dedikten yaklaşık 10 – 20 dakika içinde indexler. Tabiki de eğer spam ve +18 içeriğe sahip olmayan makaleler için bu geçerlidir.
google anında index

google anında index

Resimde gördüğünüz gibi 10 dk yazıyor, ben bakmayı unutmuşum, sanırım 1 dakikada index almış. Bu şekilde google de hızlı index alabilirsiniz.

Benden Öneri: Arkadaşlar bence böyle işleri gerek google gibi getir, gerekse anlattığım yeri çok fazla kullanmayın, google botlarını kendi gelmesini beklemeniz sağlıklı olacaktır. Bu siteleri güncel olan güncelliği gidecek olabilen makalelerinize uygulayabilirsiniz.

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle