Tavukkarası

Tavukkarası (Retina Pigment) Tedavisi Mümkün mü?

Tavukkarası Merhaba, değerli blogcan.org okurları. Bugün sizlere bir zamanlar tıpta çözümü yok denilen bir sağlık durumundan söz edeceğiz. Ayrıca bu anlatımımızda halk arasında tavukkarası, diye adlandırılan sağlık problemi içinde müjde niteliği taşıyan bir... Devamını oku »
kisilik-bozuklugu

Kişilik Bozukluğu

Kişilik Bozukluğu Hakkında Bilgi Kişilik Bozukluğu, bir kişinin kimlik olarak birden fazla karaktere bölünebilme durumlarında ortaya çıkmaktadır. Sürekli olarak farklı karakter özelliklerini gösteren bu kişiler, tam bir kişilik elde edememelerinden dolayı dışarıdan... Devamını oku »
Evde saç bakımı ve saç maskesi (2)

Evde Saç Bakımı Ve Saç Maskesi

Saç Bakımı Hangi kadın doğal yolla parlak, sağlıklı ve bir o kadarda yumuşacık saçlara sahip olmak istemez ki? Özellikle de kimyasalların bol keseden kullanıldığı şu dönemlerde, doğal yolla bakım yapmak her kadının... Devamını oku »
oksurukten-kurtulmak

Öksürükten Kurtulmak

Öksürük Öksürük genellikle kış aylarında ortaya çıkan ve soğuk algınlığı sonrasında karşımıza çıkan rahatsızlıklardan bir tanesidir. Öksürük aslında nefes yollarımızda oluşan tıkanıklığı sökmek ve dışarı atmak için vücudumuzun verdiği bir tepkidir. Vücudumuzun... Devamını oku »
horlamadan-kurtulmak

Horlamadan Kurtulmak

Horlama Horlama sorunu birçok insanın başına gelen oldukça rahatsız edici rahatsızlıklardan bir tanesidir. Genellikle horlama sorunu olan kişiler bu rahatsızlığının farkına uykuda oldukları için farkına varmazlar. Genellikle beraber uyudukları, eşler, oda arkadaşları... Devamını oku »
cene-dolgusu

Peki Çene Dolgusu Nedir Acaba

Çene Dolgusu Nedir? Günümüzün en sık kullanılan cerrahi uygulamalarından birisidir dolgu uygulamaları. Çene dolgusu hemen hemen 2-3 adet uygulamaya ayrılabilir. Kimi doktorlar bu uygulamaya sadece Çene Dolgusu diye hitap ederken kimi doktorlar... Devamını oku »
burun-dolgusu

Burun Dolgusu Yaptırdık

Burun Dolgusu Nedir ? Yüzümüze uygulayabildiğimiz yüz gençleştirme ve ameliyatsız yüz estetiği teknikleri sayesinde artık burun dolgusu yapılabilmektedir. Son zamanlarda çok popüler olan burun dolgusu hakkında sosyal medya da, bloglar da ve... Devamını oku »
yanak-dolgusu

Yanak Yanak Dolgular

Yanak Dolgusu Nedir? Genel güzelliğimizi ortaya çıkaran yanak dolgusu bizlerin, gençliğimizi ve çekiciliğimizi sembolize eder. Genel bir kanı olarak zayıf ve çökük yanaklar, daha yaşlı ve yorgun görünmemize sebebiyet vereceği için yanak... Devamını oku »
isik-dolgusu

Siz Işık Dolgusu Yaptırdınız Mı

Işık Dolgusu Nedir? Cildimiz her geçen gün daha da yaşlanıyor ve geçmişteki diriliğini, canlılığını kaybediyor. Cildimizin bu denli köklü değişiminin tek sebebi ise cildimiz de bulunan hyaluronik asit maddesinin azalmasıdır. Bu madde... Devamını oku »
dudak-dolgusu

Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Dudak Dolgusu Nedir? Dudak dolgusu sizin dolgun ve çekici dudaklara sahip olmanızı sağlayan estetik operasyonudur. Günümüzde kadınların en yaygın olarak yaptırdığı operasyon dudak dolgusudur. Dudaklara ve ağız çevresine gerçekleştirilen bir çok dolgu... Devamını oku »