Tablete Bulaşan Virüs Nasıl Silinir

Tablete Bulaşan Virüs Nasıl Silinir?

Tablete Bulaşan Virüs Nasıl Silinir? Tablete Bulaşan Virüs Nasıl Silinir sorusunu soruyorsanız tam doğru yerdesiniz. Son zamanlarda virüs sistemi baya artış gösterdi ve Tabletinize bulaşan virüslerin nasıl silinebileceğini aşağıdaki işlemleri uygulayarak tabletinizi... Devamını oku »
iPhone Sim Kart Pin Kodu Değiştirme

iPhone’da Sim Kart Pin Kodu Nasıl Değişir?

iPhone’da Sim Kart Pin Kodu Nasıl Değişir? iPhone Sim Kart Pin Kodu Değiştirme işlemini kolaylıkla yapın. iPhone Telefonlarımız için sürekli bir sim ve pin kodu ve genel telefon üzerinde güvenlik sistemi oluşturulmaktadır.... Devamını oku »
İnstagram İşletme Profili Nedir

İnstagram İşletme Profili Nedir?

İnstagram İşletme Profili Nedir İnstagram İşletme Profili Nedir , işletme profili nasıl oluşturulur. Hepsi ve daha fazlası. Sosyal medya platformları arasın ciddi bir alan olan Instagram geçtiğimiz günlerde yeni getirdiği bir seçenek... Devamını oku »
Mobil Oyunlarda Geçirdiğimiz Vakit

Mobil Oyunlarda Geçirdiğimiz Vakit

Mobil Oyunlarda Geçirdiğimiz Vakit Bu yazımda sizlere mobil oyunlarda geçirilen boş vakitler hakkında detaylı bilgi vereceğim. Mobil Oyunlarda Geçirdiğimiz Vakit gün geçtikçe artmakta. Teknoloji ilerledikçe hayatımız gelişmektedir. Her geçen gün teknoloji ile... Devamını oku »
Facebook Yorum Cezası

Facebook Yorum Cezası

Facebook güzel bir adıma daha imza attı. Facebook Yorum Cezası geliyor. Facebook üzerinden yapılan tehdit, suçlama vb ile yorumlar atan facebook kullanıcıları Facebook tarafından mahkeme tazminati ödemeye tabi tutulacak. Bu kararı Facebook yönetimi vermiştir. Gerekçesi ise... Devamını oku »
Vodafone Gizli Numarayı Bulma

Vodafone Gizli Numarayı Bulma

Vodafone Gizli Numarayı Bulma Vodafone Gizli Numara Bulma nasıl bulunur? Vodofone gizliden arayan numarayı merak ediyorsunuz değil mi? Peki bu numaranın kim olduğunu bulabilir misiniz? Beni arayan kim acaba gelin birlikte bunları... Devamını oku »
Turkcell Gizli Numarayı Bulma

Turkcell Gizli Numarayı Bulma

Turkcell Gizli Numarayı Bulma Turkcell Gizli Numarayı Bulma nasıl bulunur? Turkcell gizliden arayan numarayı merak ediyorsunuz değil mi? Peki bu numaranın kim olduğunu bulabilir misiniz? Beni arayan kim acaba gelin birlikte bunları... Devamını oku »
Gizli Numarayı Engelleme (Türk Telekom-Turkcell-Vodofone)

Gizli Numarayı Engelleme (Türk Telekom-Turkcell-Vodofone)

Bir çok kişiyi rahatsız eden bir durum olan, gizliden gelen aramalar ben gibi bir çok kişiyi rahatsız etmiştir. Kimi zaman şaka uğruna, kimi zaman dalga, kimi zamanda gereksiz arama uğruna, konu olan... Devamını oku »
Photoshop Duman Efektleri

Duman Efektleri: Photoshop

Duman Efektleri: Photoshop Adobe Photoshop, hepimizin bildiği gibi, tüm dünyada tasarımcıların gözdesi olarak kabul edilir. Photoshop’ta tam anlamıyla hayal ettiğiniz tüm resimleri yapabilirsiniz. Duman Efektleri: Photoshop isimli bu makale ile bu fotoğrafları... Devamını oku »
TürkTelekom Gizliden Arayan Numarayı Bulma

TürkTelekom Gizliden Arayan Numarayı Bulma

TürkTelekom Gizliden Arayan Numarayı Bulma TürkTelekom Gizliden Arayan Numarayı Bulma. Evet birçoğumuzun nefret etmiş olduğu gizliden arayanın kim olduğunu bilememek, üzülmeyin eğer hattınız Türk Telekom ise bu sorununuzu ortadan kaldıracağız. Eğer bir... Devamını oku »