menü resmi
Google yükselmek, yazılarınızın daha çok hit almasını istiyorsunuz, ama Özgün Makale Nasıl Yazılır bilmiyorsunuz, o halde doğru yerdesiniz.
Google de üst sıralara çıkmak istiyorsanız en büyük kozunuzun Özgün Makale olmasını biliyorsunuzdur. Yani öncelikle özgün makale yazmak istiyorsanız en basitinden elinizle yazın yani kopyala yapıştır yapmadan yazın. Bunun hem sizin klavyede kendinizi geliştirmeniz de, hemde bu tür işlerde daha kaliteli bir içerik çıkarmada yardımcı olacaktır.

Özgün makale nasıl yazılır ilgili konusunda özgün makale yazarken mantıksal olarak yapmanız gereken şunlardır; Düşünün, makale yazmanız 1 saat, 3 saat sürebilir ama ne kadar kaliteli bir içerik çıkarmak istiyorsanız o kadar uğraşmanız gerek. Ben ilk makale yazarlığına başladığım zaman makale yazmam en fazla 5 dakikamı alıyordu. Nedeni ise yazacağım makaleyi google de aratıp ilk siteye girip oradakilerin yarısını kopyalayıp yapıştırarak, geri kalanını ise elimle makalenin aynısını bakarak yazıyordum. Şimdi ise yazdığım her harfi düşünerek ve hissederek yazıyorum ki sizlere daha kaliteli bir içerik sunabilmek için. Sizlere de tavsiyem bu yöndedir, yazmayı sevmeyi öğreneceksiniz.

Özgün Makale Nedir ?

Özgün makale, google de genel olarak yapılmış olanın dışına çıkmaktır. Yani bazı kolaya kaçan blog yazarlarının kopyala yapıştır yapma ile bir yerlere gelebileceğini sanıp aslında dahada dibe batmasının tam olarak zıttı dır. Siz özgün makale yazar iseniz, günlük makale girerek, güncel makaleleri girerek, kendiniz başka sitelerden içerik almadan kendi düşünceniz ve hissettikleriniz ile yazarsanız bunun adı özgün makaledir.

Özgün Makale Nasıl Yazılır?

  • Makalenizin en az 300 kelime olmasına özen gösterin.
  • Makale içi fotoğraflar, videolarda “Başlık, Altyazı, Alternatif Metin, Tanım” kısımlarını kendinize göre yani makalenizin başlığına göre doldurup, diğer resim ve videolardan 1 kelime bile almamaktır.
  • Türkçe kullanımınıza dikkat edin. Türkçe harflere, kelimelere, cümlelere telafuzlarına dikkat edilerek yazmanız gerek. Google bunlara bile dikkat etmekte.
  • Yazım kuralları ve noktalamalara, sembolleri kurallarına göre yazmanız.
  • Etiketlerinizin makale başlığı ve içerikleriyle ilgili olması gereklidir.

Özgün Makale İncelikleri Nelerdir ?

  • Öncelikle özgün makalenize bir seo uyumlu makale olarakta yazarsanız yapmanız gereken arkanıza yaslanıp makalenizin google de üst sıralara çıkmasını izlemenizdir.
  • Özgün makalenizde çoğunlukla yazıya önem gösterip resimlere yazılardan daha az önem vermeniz gerekmektedir.
  • HD yani Wallpaper fotoğraflar ve HD kalite videoları makalenizde paylaşırsanız google bunu sever ve sizi üst sıralara taşır
▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle
© 2018 blogcan.org Tüm Hakları Saklıdır.
Hamileyken dikkat edilmesi gerekenler - Hamilelik