menÌ resmi

Anlık Sitenizde Kaç Kişi Olduğunu Öğrenin

Anlık Sitenizde Kaç Kişi Olduğunu Öğrenin

Anlık Sitenizde Kaç Kişi Olduğunu Öğrenin. Sitemde kaç kişi var? Günde kaç kişi siteme giriyor? Bir internet sayfanız varsa eminim günde kaç kişi siteme giriyor, sitemde kaç kişi var diye merak etmişsinizdir. O zaman ziyaretçi sayınızı fazlasıyla önemsiyorsanız işinize yarayacak bir uygulamadan bahsedeceğim bu yazımda sizlere. Tekil ziyaretler ufak ufak artmaya başladığında, istenizde kaç kişi olduğunu, sitenizin hangi sayfalarında bulunduklarını ve bu istatistikleri grafik halinde size gösteren bir servis var. Adı da whos.amoung.us. Benim 2 yıldır haberdar olduğum bir sistem ve kendini her gün geliştiriyor. İlk zamanlar çok daha basit işleyen sistem şimdi oldukça profesyonel bir hal almış.

 

Tamamen ücretsiz olan bu sistemi kullanmak oldukça basit. Öncelikle buradaki bağlantıya tıklayarak whos.amung.us’un sayfasına gidiyorsunuz. Açılan sayfadan, istatistiğin sitenin neresinde görünmesini istediğinizi seçiyorsunuz. Sol, sağ, orta gibi konumları belirledikten sonra sizin için oluşturulan 2 satırlık kodu, sitenizin <body> ve </body> etiketleri arasına koymanız yeterli. Kodu almadan önce seçtiğiniz konumlar neyse, istatistik veriler orada gözükecektir. Servisin ücretsiz hali bu. Ücretli halinde toplam tekil ziyaretçi sayısı, sayfa görüntüleme sayısı gibi bilgilere ulaşmanız mümkün.

Hiç bir kayıt, aktivasyon işlemi gerektirmeyen bu hizmetin en güzel yanlarından birisi de, widget olarak tanımlayabileceğimiz kutucuğu, sitenizin renklerine göre kendiniz oluşturmanız. Arka planı, kenarlığı ve yazı rengi gibi özellikleriyle oynayarak, sitenizin renkleriyle tamamen uyumlu hale getirebilirsiniz.

Haydi durma Anlık Sitende Kaç Kişi Olduğunu Öğren…

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle