Turkcell Gizli Numarayı Bulma

Turkcell Gizli Numarayı Bulma

Turkcell Gizli Numarayı Bulma nasıl bulunur? Turkcell gizliden arayan numarayı merak ediyorsunuz değil mi? Peki bu numaranın kim olduğunu bulabilir misiniz? Beni arayan kim acaba gelin birlikte bunları konuşalım.

Arkadaşlar bazen kullandığımız hat üzerine özel veya gizli aramalar gelir. “Gizli Numara Arıyor” diye görürsünüz. Peki merak ettiniz mi sizi kim arıyor? Acaba şaka mı, yoksa başka bir şey mi? İnsanız değil mi insanın içine bir şüphe oluyor. Hatta kimimiz “belki de o dur” demiştir. Şayet benim gibi.

Turkcell Gizliden Arayan Numarayı Öğrenme

Arkadaşlar maalesef şunu söylemem gerekiyor ki, Turkcell hattımız üzerinden bize gelen, gizli veya diğer bir deyişle özel aramaların numarasını öğrenemeyiz. Başka sitelere gidip de cep numaranızı vb. bilgilerinizi kesinlikle vermeyin. Bu yazıyı yazma amacım sizleri bilgilendirmektir. Peki madem öğrenemiyoruz ne yapacağız dediğinizi duyar gibiyim. Yapacağınız şey aslında basit. Yapacağınız işlemi aşağıda başlık altında inceleyeceğim.

Turkcell Gizliden Arayan Numarayı Engelleme

Evet yapacağınız işlem sizi arayan numaraya karşı hattınız gizli aramalara kapatmak olacaktır. İşlem şu şekilde yapılmaktadır;

Turkcell Özel numara ile arayanları servisiniz aktifken #253# tuşlarını tuşladığınız da servis iptal olmuş olur. Tekrar açmak isterseniz aynı kod ile #253# aktifleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için tüm hatlar için gizli numara engelleme makalesini inceleyebilirsiniz.

Önerilen Paylaşım 1:Vodafone Gizli Numarayı Bulma

Önerilen Paylaşım 2:YKS TYT Örnek Sorular

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: Kerem Aybeyaz

Ben Kerem Aybeyaz, Küçük uğraşları seven, elinden geleni yapmaya çalışan biri...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir