menü resmi

TYT-YKS Teknofem Eğitim Seti İndir

TYT-YKS Teknofem Eğitim Seti İndir başlıklı makaleme hoş geldiniz. Yepyeni bir içerikle yine huzurlarınızdayım. Yepyeni demiş olduğum içerik ücretsiz sunduğumuz TYT-YKS Video Eğitim Seti konumuzdur. Harika bir Eğitim Seti olması bir yana, tüm TYT-YKS konularını bünyesinde barındırıyor olması ayrı bir güzellik. Evet tüm TYT-YKS Konuları dedim, Matematik dersinden tutun, Edebiyat, Felsefe, Coğrafya, Tarih, Fizik, Geometri, Biyoloji, Kimya, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Türkçe hatta İngilizce dili konu anlatımı bile var. Evet sizce de harika bir TYT-YKS Eğitim Seti değil mi?

O halde sizi fazla tutmadan içeriğimizi tanıtmaya gelelim, içeriğimiz tam olarak, “Matematik, Geometri, Coğrafya, Tarih, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Felsefe, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe ve son olarak İngilizce olmak üzere  11 dersten oluşmaktadır. Harika bir YKS Eğitim setidir. Aslında bu set YGS ve LYS Eğitim Seti olarak piyasada geçmektedir. Fakat güncellenen sisteme göre artık ismi TYT-YKS Eğitim Seti olarak geçmektedir. Konular YGS-LYS üzerine işlense de, konular TYT ve YKS sistemine uyumludur. Konular sırayla anlatılmıştır. Bütün ders konularının anlatımını bulabilirsiniz. Maddi durumu yeterli olmayan, gücü yetmeyen üniversite adayları için birebir, yardımcı TYT-YKS Video Eğitim Seti‘dir. Set yaklaşık olarak 50 gb dosyadan oluşmaktadır. Dosyalar Google Drive de barınmaktadır. Yorumlara indirme sorunları vb, sorunlarınızla ilgili yazabilirsiniz.  Set üniversiteye hazırlıkta olan adaylara birebir ilaç gibi gelecektir, Üniversite Hazırlık Görsel Eğitim seti diye de piyasada geçen eğitim setini sizlere ücretsiz sunuyoruz.

İşte çok değerli TYT-YKS Video Eğitim Setleri veya diğer deyişlerle, YGS-LYS Görsel Eğitim Seti, TYT-YKS Görsel Eğitim Seti: İlgili dersin TYT-YKS Görsel(Video) Eğitim Setini indirmek için dersin ismi yazdığı bağlantıya tıklayınız…

TYT-YKS MATEMATİK Eğitim Seti

TYT-YKS GEOMETRİ Eğitim Seti

YKS EDEBİYAT Eğitim Seti

TYT TÜRKÇE Eğitim Seti

TYT-YKS COĞRAFYA Eğitim Seti

TYT-YKS TARİH Eğitim Seti

TYT-YKS FELSEFE Eğitim Seti

TYT-YKS FİZİK Eğitim Seti

TYT-YKS KİMYA Eğitim Seti

TYT-YKS BİYOLOJİ Eğitim Seti

YKS İNGİLİZCE Eğitim Seti

TYT-YKS Görsel Eğitim Setinde bulunan konu anlatımlardan Fizik dersine ait örnek video;

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle
© 2018 blogcan.org Tüm Hakları Saklıdır.
Hamileyken dikkat edilmesi gerekenler - Hamilelik