menü resmi

Üniversiteye Hazırlık Kaynak Kitaplar PDF (TYT-YKS)

Üniversiteye Hazırlık Kaynak Kitaplar PDF hemen indirin. Üniversiteye hazırlanıyorsunuz, bazen bazı durumlarda pdf kaynaklar gerekebiliyor. Bugün sizlere TYT ve YKS sınavlarında hazırlanırken yararlanabileceğiniz; soru bankaları, konu anlatımları ve denemeler gibi kaynakları pdf olarak sizlerle paylaşacağım. Bu kaynaklarda pdf olarak yüklenmiştir. Üniversiteye hazırlanırken yararlanabileceğiniz pdf yks kitaplar sizlere çok faydalı olacaktır. Sizde bu yks kaynak kitaplardan ücretsiz bir şekilde istifade edebileceksiniz. Vermiş olduğum TYT ve YKS pdf üniversite hazırlık arşivinde konu anlatımları, soru bankaları, denemeler bulabilirsiniz. Mutlaka üniversite hazırlık arşivinden istifade ediniz.

YKS Hazırlık Kaynakları

YKS Hazırlık kaynakları maddi durumu yetersiz olan arkadaşlarımız içinde bir umut kaynağı olacaktır. Çünkü siz bu pdfleri fotokopici aracılığıyla çıkartabilir, oradan çalışabilirsiniz. Böylelikle TYT veya YKS çalışma kitaplarını ucuza temin etmiş olursunuz. İndirme linki aşağıda verilmiştir. Dilerseniz TYT ve YKS ye hazırlanırken oldukça yararlı olacak TYT YKS Eğitim setlerini bu bağlantıdan indirebilirsiniz. TYT YKS Eğitim Seti indir. Tüm bunlar sizlere ücretsiz sunulmaktadır. İyi çalışmalar…

Üniversiteye TYT-YKS Kaynak Kitaplar PDF İndir

Merve ATEŞ isimli üyemizin bizlere göndermiş olduğu ikinci kitap setini sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki bağlantıdan 2. sete ulaşabilirsiniz.

TYT-YKS Kitap Seti-2

Sizlerde elinizde mevcut kitapları bizlere mail yolu ile ileterek web sitemize eklenmesini sağlayabilir ve diğer arkadaşların istifade etmesini sağlayabilirsiniz.

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Alper -
2018-11-29 22:55:53

Merhabalar öncelikle 2. kitap seti çok işe yarar teşekkürler ama mümkünse PRF 10. sınıf Türk Dili ve Edebiyatı varsa atar mısınız?

@hasan -
2018-09-23 20:41:19

müfredata uygun kitaplar çıktı tyt ve ayt bile değil isimleri ygs lys palme kitabının tyt fen derslerini yüklersen çok iyi olur

@Kerem Aybeyaz -
2018-05-07 01:08:37

Yorumunuz için biz teşekkür ederiz.

@Sevil -
2018-03-26 20:30:08

Bu TYT-YKS eğitim seti gerçekten çok işime yarayacak. Üniversiteye hazırlanırken bu eğitim TYT-YKS eğitim seti ile bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Yorum Ekle
© 2018 blogcan.org Tüm Hakları Saklıdır.
Hamileyken dikkat edilmesi gerekenler - Hamilelik