menü resmi

Vodafone Gizli Numarayı Bulma

Vodafone Gizli Numarayı Bulma

Vodafone Gizli Numara Bulma nasıl bulunur? Vodofone gizliden arayan numarayı merak ediyorsunuz değil mi? Peki bu numaranın kim olduğunu bulabilir misiniz? Beni arayan kim acaba gelin birlikte bunları konuşalım.

Arkadaşlar bazen kullandığımız hat üzerine özel veya gizli aramalar gelir. “Gizli Numara Arıyor” diye görürsünüz. Peki merak ettiniz mi sizi kim arıyor? Acaba şaka mı, yoksa başka bir şey mi? İnsanız değil mi insanın içine bir şüphe oluyor. Hatta kimimiz “belki de o dur” demiştir. Şayet benim gibi.

Vodafone Gizliden Arayan Numarayı Öğrenme

Telekomünikasyon Kurumu 20.12.2006 tarih ve 2006/DK-08/775 sayılı kararı gereğince, Bilinmeyen numaralar danışma hizmetine 31.03.2007 tarihinden itibaren sadece “11842” numarasından ulaşım sağlanacaktır. Bu işlem için belirli bir ücret vermeniz gerekmektedir.

Arkadaşlar maalesef şunu söylemem gerekiyor ki, Vodafone Gizli Numara Bulma işlemini yapamazsınız. Vodofone hattımız üzerinden bize gelen, gizli veya diğer bir deyişle özel aramaların numarasını öğrenemeyiz. Sadece yukarı vermiş olduğum gibi 11842 numarasını arar isek öğrenebiliriz. Başka sitelere gidip de cep numaranızı vb. bilgilerinizi kesinlikle vermeyin. Bu yazıyı yazma amacım sizleri bilgilendirmektir. Peki madem öğrenemiyoruz ne yapacağız dediğinizi duyar gibiyim. Yapacağınız şey aslında basit. Yapacağınız işlemi aşağıda başlık altında inceleyeceğim.

Vodafone Gizliden Arayan Numarayı Engelleme

Evet yapacağınız işlem sizi arayan numaraya karşı hattınız gizli aramalara kapatmak olacaktır. İşlem yapılış şekli şöyledir;

Özel numaralı çağrıları almamak için Sesli Yanıt Sistemi Online Self Servis ve SMS üzerinden işlem yapabilirsiniz. Gizli numaradan gelen çağrıları açmak/aktifleştirmek için: GIZLI AC yazıp 7046‘ya mesaj atabilir veya 7046‘yı arayabilirsiniz. Gizliden gelen aramaları engellemek/kapatmak için GIZLI KAPAT yazıp 7046‘ya mesaj atabilir veya 7046‘yı arayabilirsiniz. Kullandığınız diğer mobil hatlar için gizli numara engelleme makalesini inceleyebilirsiniz.

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle
© 2018 blogcan.org Tüm Hakları Saklıdır.
Hamileyken dikkat edilmesi gerekenler - Hamilelik