menü resmi

WordPress İçin Reklam Eklentisi Adman (Makale İçi)

WordPress İçin Reklam Eklentisi Adman (Makale İçi) Makale İçine Reklam Ekleyin…

WordPress İçin Reklam Eklentisi Adman (Makale İçi) başlıklı yazımla birlikte bugün çok önemli bir detaya değineceğiz. WordPress sistemlerde içeriğe reklam eklemek oldukça sıkıntılı bir iştir.  Paylaşmış olduğum bu wordpress reklam yerleştirme eklentisi her türlü reklam programını sitenizde uygulamanıza imkan tanıyor. Ayrıca eklenti birçok kişinin aramış olduğu wordpress yazı içine reklam ekleme sorununu da çözüyor. Yazının üstünde, ortasında veya sonunda gözükmesini istediğiniz kodları  ekleyin ve wordpress adsense reklam yerleşimini tamamlayın.

Her türlü HTML kodu WordPress Adman eklentisi ile içeriğe eklemeniz mümkün. Eklentide reklam ekleyebileceğiniz 4 farklı alan belirtilmiş. Bunlardan ilki yani en üstteki sadece ana sayfada ve ilk içerikten önce gözüken reklam gözükmesini kutucuk, ikincisi yazı içerisinde yazının üstünde reklam gözükmesini sağlıyor. Onun altındaki seçenekle içeriğin ortasına reklam ekliyorsunuz. Eklenti, içeriğin ortasını kendisi hesap ediyor. Sonuncu seçenek ise içerikten sonra reklam gözükmesini sağlıyor.

Eklentinin güncel sürümlerini ve indirme adresini için tıklayın.

Eklentiyi .rar formatında bilgisayarınıza indirdikten sonra /adman klasörünü masaüstünüze çıkartın. Ardından FTP hesabınıza bağlanın ve wp-content dizini altında plugins’e adman klasörünü upload edin. Ardından WordPress yönetici panelinden Eklentiler sekmesi altından Adman eklentisini etkinleştirin. Son olarak Ayarlar sekmesi altından Adman linkine tıklayarak eklentiyi kullanmaya başlayın.

Veya farklı bir yol ile yani wp panelizden eklenti yükle/ arama kutusuna “adman” yazarsanız, eklentinin indirme sayfasına ulaşmış böylece eklentiyi kolayca kurabilirsiniz.

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle