menÌ resmi

WordPress İletişim Formu Eklentisi

WordPress İletişim Formu Eklentisi

WordPress İletişim Formu Eklentisi ile ziyaretçileriniz sizle iletişime geçsin. Ziyaretçilerinizin sizinle iletişim kurmasını sağlamak, karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunmak ve siteniz hakkındaki yorumlarını dinlemek için sürekli olarak iletişim halinde olmalısınız. Bunun için sitenizin belirli yerlerinde sosyal ağlardaki kullanıcı adlarınızı veya e-posta adresinizi paylaşabilirsiniz. Ancak herkesin ilk olarak kullanmak isteyeceği yöntem kesinlikle iletişim formları olacaktır. İletişim formu ne yazık ki WordPress’in içinde gelmiyor ancak çok ufak bir eklenti ile bunu gerçekleştirebiliyoruz. WP Contact Form adındaki bir eklenti sayesinde hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sitenize kolayca iletişim formu ekleyebilirsiniz. WordPress iletişim eklentisi ile müşterilerinize daha iyi hizmet sunun. Öncelikle eklentiyi buraya tıklayarak indirin. 

Ardından eklentiyi ister WordPress kullanıcı panelinden isterseniz FTP hesabınıza wp-content/plugins dizini altına atarak kurulumunu gerçekleştirin. Ancak bu her iki işlemde de eklentiyi panelden etkinleştirmeyi unutmayın. Daha sonra Ayarlar > Contact Form’a girin ve orada gerekli bilgileri girin. Bu bilgiler oldukça basit ve bir kaç saniyede girilebilecek bilgiler. Daha sonra bir sayfa oluşturun ve bu sayfanın içerisinde şu kodu HTML sekmesine tıklayıp aynen yapıştırın.

WordPress İletişim Formu Eklentisi hakkında yorumlarınızı yazınız.

Neden Contact Form 7 Eklentisi?

Neden Contact Form 7 eklentisi en çok kullanılanWp İletişim formu eklentisi diyorsanız, bu eklenti şimdilik wordpress kullanıcılarının en çok kullandığı en çok puan alan bir eklentidir. Eklenti sorunsuz ve stabil olarak çalışması  diğer tercih nedenleri arasındadır. Neredeyse bütün Wp kullanıcıları günümüzde Contact Form7 eklentisini kullanmaktadır?

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle