menü resmi

YKS Çalışma Programları

YKS Çalışma Programları‘nız hazır… Evet arkadaşlar TS, TM, MF adayları için 3 türde YKS Çalışma Programları hazır, sizin ilginize sunulmuştur. TS adayları Sözel, TM adayları Eşit Ağırlık, MF adayları ise Sayısal bölüm öğrencileri olarak kabul edilir. Üç türde de yani Sözel, Eşit Ağırlık ve Sayısal bölümlerde YKS Çalışma Programlarını hazırladık ve alanlarına göre sizlere sunuyoruz. Yayınladığımız programlar genel ve karışık olduğu için çok uygun ve ideal bir seçimdir. Çok programlı bir YKS çalışma planı olmuştur. Güvenle YKS Çalışma Programlarını kullanabilirsiniz. Çalışma programları “YKS Sözel Çalışma Programı, YKS Sayısal Çalışma Programı ve son olarak YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı olmak üzere 3 çeşit bölümde hazırlanmıştır. İşte YKS Çalışma Programları şu şekildedir;

Dikkat: Bu programlar da TYT ve YKS birlikte yürütülen programlardır. Yani ikisi bir götürülmektedir, ayrı ayrı program yapılmamış bu yüzden ideal bir programdır. 

Burada sadece çalışma programına yer verilmiştir, çalışma programı hakkında yorumlar ve analizlere başlığın üzerindeki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca paylaşmış olduğumuz çalışma programlarını uygulanması hakkında bilgi alabilirsiniz. Bilgi almak için YKS Çalışma Programlarının Kullanılması İle İlgili Tavsiyeler bağlantısına tıklayınız.

YKS Sözel (TS) Çalışma Programı

YKS Sözel Çalışma Programı

YKS Sözel Çalışma Programı

YKS Sayısal (MF) Çalışma Programı

YKS Sayısal Çalışma Programı

YKS Sayısal Çalışma Programı

YKS Eşit Ağırlık (TM) Çalışma Programı

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı

Yayınladığımız programları aksatmadan çalışma odağınıza koyup çalışmaya başlayınız, lüzum olmadıkça bu YKS programlarına uymamazlık yapmayınız, eminim başarılı olacaksınız, iyi çalışmalar dileriz.

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle