menü resmi

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programını sizler için paylaştık. Bugün sizlere YKS Eşit Ağırlık Çalışma programını vermeyi düşünüyoruz. YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı çok sade bir şekilde tüm alanları kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. Bu yüzden bütün üniversite adaylarının kullanımının uygun olduğunu söyleyebiliriz. Eşit Ağırlık Çalışma Programı, Eşit Ağırlık yani TM çalışma programı daha çok öğrencilerine yönelik hazırlanmıştır. Hazırlanan program içerisinde ilk oturum sınavı yapılacak olan TYT (Temel Yeterlilik Testi) ve YKS (Yükseköğretim Kurumlar Sınavı)da dahil edilmiştir ikisi karışık biçimde çizilmiştir. Bu yüzden kapsamlıdır Bu çalışma programı ile TYT ve YKS sınavına çalışırken birlikte götürebilirsiniz. Yani oluyor ki TYT ve YKS aynı anda çalışma olanağınız vardır. Sizler YKS çalışma programını “resmi farklı kaydet” diyerek indirebilir ve çıktı alabileceğiz gibi çeşitli şekillerde de kullanabilirsiniz.

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı

TYT(Temel Yeterlilik Testi) içerisinde Felsefe ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Tarih, Coğrafya derslerinin de yeni güncellemeye göre sorulacağı için bu dersleri de aynı zamanda çalışmış olacaksınız. 

YKS Çalışma Programının kullanımı, YKS nasıl çalışılır?, bu çalışma programı nasıl uygulanır? gibi soruları merak ediyorsanız, YKS Çalışma Programının Kullanılması İle İlgili Tavsiyeler için bağlantıya tıklayınız.

Sözel YKS Çalışma Programı için bağlantıya tıklayınız. 

Sayısal YKS Çalışma Programı için bağlantıya tıklayınız.

Programı çalışma merkezinize koyun ve bu YKS programına dikkatli uymaya özen gösterin, çok lüzum olmadıkça uymamazlık yapmayınız ki sınavda başarılı olabilesiniz. İyi çalışmalar…

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle
© 2018 blogcan.org Tüm Hakları Saklıdır.
Hamileyken dikkat edilmesi gerekenler - Hamilelik