menü resmi

YKS Sayısal Çalışma Programı

YKS Sayısal Çalışma Programı sizler için hazırlayıp yayınladık. En derin selamlarla sizi selamlıyorum, değerli okuyucularım bugün sizlerle hazırlanmış olan YKS Sayısal çalışma programını yayınlayacağız. YKS Sayısal Programı sade bir şekilde hazırlanmıştır. Anlaşılması gayet kolaydır, ve sade program isteyenler için birebir programdır. Bu yüzden tercih merkeziniz bu programlar olabilir, diğer çalışma programını makalenin sonundan inceleyebilirsiniz. Sayısal Çalışma Programı, Sayısal yani MF öğrencilerine yönelik hazırlanmıştır. Tabiki sayısal bölüm sınavlarına da girmeyi düşünen adaylar da kullanabilir. Hazırlanan program içerisinde ilk oturum sınavı yapılacak olan TYT (Temel Yeterlilik Testi) ve YKS (Yükseköğretim Kurumlar Sınavı) da bulunmaktadır. Bu demek oluyor ki TYT ve YKS aynı anda çalışabilirsiniz. YKS çalışma programını “resmi farklı kaydet” diyerek indirebilir ve çıktı alabileceğiz gibi çeşitli şekillerde de kullanabilirsiniz. 

YKS Sayısal Çalışma Programı

YKS Sayısal Çalışma Programı

Paylaştığımız program çok yönlüdür ve ideal bir çalışma programıdır. TYT(Temel Yeterlilik Testi) içerisinde Felsefe ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Tarih, Coğrafya derslerinin de yeni güncellemeye göre sorulacağı için bu dersleri de aynı zamanda çalışmış olacaksınız. 

YKS Çalışma Programının kullanımı, YKS nasıl çalışılır?, bu çalışma programı nasıl uygulanır? gibi soruları merak ediyorsanız, YKS Çalışma Programının Kullanılması İle İlgili Tavsiyeler için bağlantıya tıklayınız.

Eşit Ağırlık YKS Çalışma Programı için bağlantıya tıklayınız. 

Sözel YKS Çalışma Programı için bağlantıya tıklayınız. 

Bu YKS programına uymaya mutlak oldukça özen gösterin, gerekmedikçe uymamazlık yapmayınız ki YKS ve TYT sınavlarında başarılı olabilesiniz. İyi çalışmalar ve YKS ve TYT de başarı dileriz. 

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle