menü resmi

YKS Sözel Çalışma Programı

YKS Sözel Çalışma Programı paylaştık. Selamlar değerli okuyucularım bugün sizlerle hazırlanmış olan YKS Sözel çalışma programını vereceğiz. Hazırlanan YKS Sözel Programı sade bir şekilde harika düzenle hazırlanmıştır. Sözel Çalışma Programı, Sözel yani TS öğrencilerine yönelik hazırlanmıştır. Hazırlanan program içerisinde ilk oturum sınavı yapılacak olan TYT (Temel Yeterlilik Testi) ve YKS (Yükseköğretim Kurumlar Sınavı)da dahil edilmiştir, yani ikisini birlikte götürecek bir programdır. Bu demek oluyor ki TYT ve YKS aynı anda çalışma olanağı doğuyor. YKS çalışma programını “resmi farklı kaydet” diyerek indirebilir ve çıktı alabileceğiz gibi çeşitli şekillerde de kullanabilirsiniz.

YKS Sözel Çalışma Programı

YKS Sözel Çalışma Programı

TYT(Temel Yeterlilik Testi) içerisinde Felsefe ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Tarih, Coğrafya derslerinin de yeni güncellemeye göre sorulacağı için bu dersleri de aynı zamanda çalışmış olacaksınız. 

YKS Çalışma Programının kullanımı, YKS nasıl çalışılır?, bu çalışma programı nasıl uygulanır? gibi soruları merak ediyorsanız, YKS Çalışma Programının Kullanılması İle İlgili Tavsiyeler için bağlantıya tıklayınız.

Eşit Ağırlık YKS Çalışma Programı için bağlantıya tıklayınız. 

Sayısal YKS Çalışma Programı için bağlantıya tıklayınız. 

Programı hayatınızın köşesine koyun ve bu YKS programına uymaya özen gösterin, gerekmedikçe uymamazlık yapmayınız ki başarılı olabilesiniz. İyi çalışmalar ve sınavlarda başarı dileriz. 

 

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle
© 2018 blogcan.org Tüm Hakları Saklıdır.
Hamileyken dikkat edilmesi gerekenler - Hamilelik